Advanced Trackday & Motorsport

Špičková závodní technologie z nejvyšších vrstev motorsportu určená pro milovníky jízdy na okruhu a hobby závodníky.

Tlumiče jsou precizně vybírány z produktové řady Öhlins Professional Motorsport a nastavením přizpůsobeny silničním vozům se zaměřením jízdy na okruhu. Většina produktů je založena na technologii TTX s unikátním hydraulickým principem X-flow a nabízí tak řidičům okusit to nejlepší ze světa závodních tlumičů. Rychlost odezvy a celkový support je naprosto fenomenální. TTX je nejpoužívanější technologie Öhlins v závodech WTCR, GT atd. Kdo by nechtěl mít na svém autě stejné tlumiče jako například Lamborghini Huracán GT3. 

Nastavení je pečlivě testováno pro nekompromisní výkon na trati, ale stále ještě umožňuje, po úpravě nastavení, relativně pohodlnou cestu zpět domů. Tlumiče mají nezávislé nastavení kompresní a reboundové útlumové charakteristiky, čímž nabízí maximální individualizaci dle stylu řidiče (např. poměr komprese vs. rebound), trati a podmínek na ní. 

Mezi další výhody patří, v porovnáním se sériovými tlumiči, ale i tlumiči Road&Track, nižší hmotnost. Drtivá většina dílů je ze slitin hliníku a ušetřené kilogramy jsou na volantu okamžitě cítit. Každá sada tlumičů je spárovaná na měřicí stolici a zaručuje tak při stejném nastavení plně symetrickou odezvu do pravých i levých zatáček. Tlumiče jsou samozřejmě plně servisovatelné a individualizace v podobě nastavení ventilů a tuhostí pružin jsou téměř neomezené. Tlumiče TTX lze případně doplnit o HF open bleed systém či o blow-off ventil, které zvýší komfort pro běžnou jízdu a přinesou trochu více trakce na okruhu. To znamená, že nastavení lze upravit například i pro každodenní použití. Vy tak nemusíte nutně jezdit na okruh a můžete si vychutnávat tuto špičkovou technologii každý den.

Nabídka továrních sad je omezená, ale na přání lze, díky naší certifikaci Kit System, postavit tlumiče TTX či ORQ na jakékoli auto.

 

Záznamy nebyly nalezeny...