TTX46

TTX46
  • 1 z 3

Cena na dotaz.

V případě zájmu o tento produkt mě kontaktujte.


  • Momentálně nedostupné
999 999 Kč
Kategorie: Professional Motorsport Circuit
 

TTX46 MkII - vzpěra McPherson té nejvyšší třídy pro cestovní a GT vozy.

Stejně jako jeho parťák TTX40, tak i TTX46 je tlumičem dvouplášťové konstrukce, technologií TTX s unikátním hydraulickým principem, plným pístem o průměru 46 mm, 4 plně nezávislými regulačními prvky v hlavě tlumiče a designem s průběžnou 30 mm pístnicí eliminující nutnost velkého rezervoáru, maže problémy s teplotní závislostí reakční síly a zároveň umožňuje použití velmi nízkých hodnot tlaků plynu pro ještě menší frikci a rychlejší odezvu i při těch nejmenších amplitudách.

Speciální hlava z kované slitiny hliníku zajistí velmi vysokou tuhost při přenosu bočních sil a zároveň šetří cenné gramy na neodpružených hmotách. Stejně jako ostatní díly této vrcholné řady je kompletně cnc-obráběná a poskytuje tak velmi vysokou přesnost a citlivost při nastavování.

K dispozici je i tzv. Valve Reference Program, který usnadní hledání vhodného nastavení ventilů.

Tlumič je v základní verzi k dispozici v několika délkových variantách a jako certifikované středisko Öhlins Vám ho dokážeme upravit pro téměř jakoukoli silniční či závodní aplikaci. Na přání ho lze doplnit speciálním nastavitelným blow-off systémem, či tzv. high-frequency pístem.

 

Tlumiče z řady Professional Motorsport jsou stavěny na zakázku a jsou u nás plně servisovatelné. V případě jakýchkoli dotazů či poptávky nás prosím kontaktujte.

 

Ke stažení:

Uživatelský manuál